ПОЛОЖЕННЯ-КАМ’ЯНЕЦЬ

ПОЛОЖЕННЯ-КАМ’ЯНЕЦЬ

 

ПОЛОЖЕННЯ

 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВА

«ТРІУМФ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ФЕСТ»

22-25 червня 2021 року м. Кам’янець-Подільський

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Засновник фестивалю – Громадська організація «БАРВИСТА КРАЇНА» за підтримкою Управління культури і туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради.

1.2.Основний керівний орган фестивалю конкурсу – ОРГКОМІТЕТ, склад якого затверджується засновником фестивалю.

1.3.Оргкомітет проводить підготовку, організацію та проведення фестивалю, затверджує журі. Розробляє програму фестивалю, організовує майстер‐класи, роботу творчих майстерень, влаштовує зустрічі з митцями, відомими громадськими діячами, організує науково‐практичні конференції тощо;

1.4.Оргкомітет залучає до співпраці партнерів та спонсорів.

 1. 5. Журі фестивалю укладатиметься з видатних діячів культури і мистецтва України, визнаних авторитетів хореографічного, музичного, вокального, театрального мистецтва, представників органів та установ культури та освіти, творчих спілок, які є наявними членами Громадської організації «Барвиста країна».

 

2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ

 

2.1.Мета фестивалю-конкурсу – задоволення творчих, вікових та національно-культурних інтересів громадян. Сприяння обміну культурними цінностями, співробітництва між діячами культури мистецтва України і країн світу. Обміну досвіду роботи між колективами, налагодження між ними дружніх і творчих стосунків.

2.2.Завдання конкурсу‐фестивалю - популяризація кращих зразків класичної, сучасної, народної, хореографії, вокалу, інструментальної музики, циркового, театрального та образотворчого  мистецтва.

2.3. Для участі у фестивалі запрошуються колективи України та інших країн світу. У фестивалі можуть брати участь аматорські колективи загальноосвітніх закладів, спеціальних учбових закладів культури та освіти, колективи закладів культури, додаткової освіти, муніципальних установ, вищих та середніх навчальних закладів, національних меншин , громадських організацій культурно‐просвітницьких центрів, мистецькі підрозділи силових структур, колективи приватних шкіл, студій, клубів тощо.

 

 1. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

3.1. Дата та місце проведення фестивалю.  Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «ТРІУМФ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ФЕСТ» буде проводитися в м. Кам’янець-Подільський  22-25 червня 2021 року у міському Будинку культури (м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 20) Розмір сцени 10*9 метрів.

3.2. Програма фестивалю передбачає:

 • репетиція колективів (знайомство зі сценою) репетиції урочистого відкриття і Гала-концерту;
 • урочисте відкриття;
 • конкурсну частину;
 • проведення майстер‐класів від членів журі з різних видів мистецтва;

слухачам (керівникам колективів)   буде видано  сертифікат;

 • зустрічі учасників фестивалю у формі "круглих столів" із членами журі;
 • гала-концерт за участю переможців конкурсу і гостей фестивалю, на якому оголошуються переможці, вручаються призи, та нагороди;
 • День відпочинку та екскурсій.

 

Детальна інформація про заходи фестивалю надаватиметься за 7 днів до початку

Фестивалю

 

3.3.Конкурсні номінації кількісний склад та вікові категорії :

 

3.4.Конкурсні вимоги:

 1. Колективи, ансамблі до 30(+-5) учасників представляють на розсуд журі 2 номери в одній номінації і віковій категорії загальною тривалістю до 10 хвилин.
 2. Колективи, ансамблі до 50 учасників(+-5) представляють на розсуд журі 4 номери в різних номінаціях та вікових категоріях загальною тривалістю не більше 20 хвилин.(але не менш ніж по 2 номери в кожній номінації)
 3. Від соліста чи дуету можна заявити максимум 2 номери в різних номінаціях чи вікових категоріях, але загальна тривалість виступу не повинна перевищувати 4 хвилини
 4. Критерії оцінок:

- техніка і майстерність виконання;

- оригінальність постановки, композиція;

- підбір і відповідність музичного супроводу;

- підбір і оригінальність костюмів.

3.5.Для реєстрації на участь у фестивалі колектив (учасник) надає: заповнену форму заявки встановленого зразка (з точним зазначенням номінації та конкурсної програми) і список учасників;

 • для учасників з інших міст, при необхідності, додається заявка на проживання

та харчування групи (румінг);

 • коротку історію колективу (у вільній формі для ведучого та режисерської групи);
 • Заявку встановленого зразку необхідно не мен ніж за місяць (до 22 травня 2021 року

заповнити на сайті https://colorful-country.com/

 

4. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 

4.1.Виступ колективу може здійснюватися під живий музичний супровід (ансамбль музикантів) або фонограму. Файл фонограми конкурсного номеру надсилається разом із заявкою. Обов'язково мати дублікат запису на USB‐флешці. Носіями фонограм є USB-флешки (mp3-формат) з високою якістю звуку, рекомендується мати декілька видів носіїв, щоб бути універсально готовим. Кожна фонограма повинна бути підписана із вказівкою  назви ансамблю (прізвища соліста), назви композиції і тривалості її звучання, з поміткою –З точки чи з музики.

Приклад – Ансамбль_Сяйво_Гопак_з точки. Прохання, щоб на носії були лише фестивальні фонограми (без будь-яких інших фото, документів, музики)! Це ускладнює роботу звукорежисера. Керівник колективу несе відповідальність за якість та збереження фонограм. У випадку перевищення вказаного в заявці часу виступу журі мають право зупинити фонограму.

 

5. ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ. НАГОРОДЖЕННЯ І ПРОВЕДЕННЯ ГАЛА-КОНЦЕРТУ

 

5.1.Виступи учасників переглядають професійні фахівці. Склад журі затверджує Оргкомітет. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

5.2. Розподіл призових місць відбувається на підставі протоколів членів журі на засіданні журі відкритим голосуванням по кожній номінації окремо. Підрахунок балів відбувається відповідно до рекомендованих критеріїв з максимальною оцінкою 10 (десять) балів від кожного члена журі.

Журі має право не присуджувати призові місця, дублювати призові місця, призначати додаткові заохочувальні призи. У кожній номінації переможці одержують дипломи лауреата I, II, III ступеню та нагороджуються кубками або подарунками. Учасники, які зайняли – 4, 5, 6 місця одержують дипломи дипломанта та пам'ятні подарунки. Вища нагорода фестивалю-конкурсу  ‐ ГРАН‐ПРІ. За рішенням журі воно присуджується кращому колективу за найяскравіший та професійний виступ незалежно від обраних конкурсних номінацій та вікової категорії.

Організатори та партнери фестивалю можуть встановлювати спеціальні призи.

5.3.Результати конкурсу оголошуються на заключному Гала-концерті.

5.4.Не всі учасники фестивалю можуть бути включені в програму Гала-концерту. Номери в Гала-концерт відбираються тільки за рішенням журі після перегляду всіх конкурсних виступів.

5.5.За рішенням режисера фестивалю щодо проведення Гала-концерту хореографічні колективи можуть готувати супровід для вокальних виконавців, окремі учасники можуть брати участь у побудові прологу, фіналу Гала-концерту. Режисер має право об’єднувати виступи учасників в єдиний номер.

 

6. ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ

 

 1. Фестиваль-конкурс є не комерційним заходом і відбувається за рахунок виключно благодійних  внесків громадян, підприємств і установ – всіх хто підтримує цілі і завдання фестивалю.
 2. ГО «Барвиста країна» сприяє пошуку розміщення і харчування учасників фестивалю їх трансферу, оплату за яке здійснюють виключно учасники фестивалю-конкурсу.

 

7. АВТОРСЬКІ ПРАВА.

 

7.1.Засновник Фестивалю, керуючись діючим законодавством України з охорони авторських прав та інтелектуальної власності, всю друковану продукцію, аудіо‐, відео‐, кіно матеріали, які виготовлені в рамках Фестивалю, оголошує власністю засновника. Засновник має виключне право на використання та розповсюдження аудіо‐, відео‐, друкованої та іншої інформаційної продукції

зробленої під час проведення усіх фестивальних програм та заходів. На фестивалі забороняється будь‐яка рекламна та інформаційна діяльність без дозволу Оргкомітету. Символіка, назва, положення Фестивалю є власністю засновника проекту та можуть бути використані іншими сторонами з комерційною та рекламною метою тільки з дозволу засновника проекту. Авторські права учасників фестивалю, партнерів та інших правовласників, які беруть участь у фестивальних заходах, забезпечуються згідно діючого законодавства.

 

8. КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ:

8.1.Голова правління  Громадської  організації «БАРВИСТА КРАЇНА», Голова оргкомітету фестивалю-конкурсу -

БАРТОШ Ігор Миколайович

телефон- +38(067)710-82-44.

e‐mail: bartoshigor@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

16 − 16 =